Sakarya-Kocaali’de Yatırımlık 1 dönüm Arsa

IMG_6740
IMG_6744
  • Metrekare: 1000
  • Tapu Durumu: Müstakil Parsel
  • İmar Durumu: Konut

Arsamız ana yol kenarı olup kirazlı mahallesi merkezinde köy yerleşim yeri hudutlarındadır yani imarı vardır.Tapu müstakildir tek tapudur,Elektrik su problemi yoktur.Cami,okul,market,sağlık ocağı gibi yerlere 400 metre mesafededir.Bu fiyata gerçekten bulabileceğiniz nadir arsalardandır.

İlan No: 6920
1.400.000 TL

Rizaensatis.com’un sunmuş olduğu tüm hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Alım ve satım işlemlerinize dair taşınırlarda ve taşıtlarda inceleme, değerleme tespiti, tapuda son detaylı durum, imar durumu ve inceleme, gayrimenkulünüz hakkında anlaşmalı yetkili uzmanlar tarafından değerleme tespit raporu ve diğer gayrimenkul danışmanlık hizmetlerinin tarafınıza sunulması için “Destek İstiyorum” butonuna tıklayın.

Rizaensatis.com’un sunmuş olduğu tüm hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Alım ve satım işlemlerinize dair tapuda son detaylı durum, imar durumu ve inceleme, gayrimenkulünüz hakkında anlaşmalı yetkili uzmanlar tarafından değerleme tespit raporu ve diğer gayrimenkul danışmanlık hizmetleri tarafınıza sunulur.