Misyonumuz;

Rizaensatis.com’da yer alan tüm işlemlerde hem borçlunun hem de alıcının rızasını arayan, taraflara eşit mesafede yaklaşan, adil, güvenilir, ciddi, verimli, karlı, şeffaf ve bu sektörde pazarını tanıyan, teknolojide lider konumda olmayı hedefleyen ve kendini taraflar adına ‘daha iyi ne yapabilirim’ mottosuyla sürekli geliştiren bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz;

Rizaensatis.com aracılık online platformu ile alanında lider ve ilk tercih edilen şirket olmaktır

Değerlerimiz;

Sonuç odaklı olmak
Başarı odaklı olmak
Fiyat politikasında dengeli olmak
Taraflar arasında adaletli olmak
Kendini adamış olmak

KURUCULAR

Av. Korhan TOPALOĞLU

2013 yılında İstanbul Kültür Üniversitesinde Hukuk lisansını tamamlamıştır. Daha sonra City, University of London’da Enerji Hukuku alanında ‘Türkiye ve Avrupa Birliği arasındaki Enerji Hukuku alanında mevzuat farklılıkları’ konulu tezi ile yüksek lisansını tamamlamıştır. Enerji ve Hukuk alanında Enerji Bakanlığı Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü ve Enerji Verimliliği Dairesinde 3 yıl çalışmıştır.

Ayrıca, Korhan Topaloğlu İstanbul’da 40 yıllık ticari bir geçmişe sahip olan ailesinin verdiği tecrübe ile turizm, gayrimenkul, ikinci el oto alım-satım alanlarında da faaliyet göstermektedir.

Av. Mahmut ALTINEL

2012 yılında İstanbul Üniversitesi’nde Hukuk Lisansını tamamlamıştır. Aynı zamanda Kamu Yönetimi lisansını da almış olup Sağlık Bakanlığı bünyesinde uzun dönem görev yapmıştır. Tarafları bir araya getiren ve uzlaşmasını sağlayan arabuluculuk görevini üstlenmiştir. Bu kapsamda, Adalet Bakanlığı Arabuluculuk siciline kayıtlı Arabulucudur.

Ayrıca, Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku alanında önemli derecede iş deneyimine sahiptir. İstanbul Barosuna kayıtlı Avukat olarak görev yapmaktadır.