Mut Çivi Köyünde Bakımlı Elma Bahçesi

IMG_7822-1
IMG_7820
  • Ada: 101
  • Parsel: 207
  • Metrekare: 3300
  • Tapu Durumu: Müstakil Parsel

Yaz Aylarında Sıcaktan Kaçmak İsteyenlere ‼️
Su Sorunu Kesinlikle Yoktur İstediğin Zaman Aç Vanayı Sula Damlama Sulama Sistemi Hazır Bakımları Yeni Yapılmıştır 1 Ay Önce Budaması Yapıldı 20 Yaşında 70 E Yakın Elma Ağacı 2 Adette Ceviz Ağacı Bulunmakta Hobi Bahçesi İsteyenlere . Yola Sıfır Ev Yapacak Yeri Vardır Köye Uzaklığı 500Metredir Ağaçlarım Güncel Fotoğrafıdır ‼️

İlan No: 6270
465.000 TL

Rizaensatis.com’un sunmuş olduğu tüm hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Alım ve satım işlemlerinize dair taşınırlarda ve taşıtlarda inceleme, değerleme tespiti, tapuda son detaylı durum, imar durumu ve inceleme, gayrimenkulünüz hakkında anlaşmalı yetkili uzmanlar tarafından değerleme tespit raporu ve diğer gayrimenkul danışmanlık hizmetlerinin tarafınıza sunulması için “Destek İstiyorum” butonuna tıklayın.

Rizaensatis.com’un sunmuş olduğu tüm hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Alım ve satım işlemlerinize dair tapuda son detaylı durum, imar durumu ve inceleme, gayrimenkulünüz hakkında anlaşmalı yetkili uzmanlar tarafından değerleme tespit raporu ve diğer gayrimenkul danışmanlık hizmetleri tarafınıza sunulur.